O nás

Vznik společnosti

Cesta k domovu s.r.o. vznikla v roce 2014 na základě osobních zkušeností v oboru stavebnictví a služeb. Rozhodli jsme se realizovat vlastní cestu, která spočívá v přímém propojení investora a výrobce, tedy bez mezičlánku. Díky tomu se nám dlouhodobě daří snižovat ceny realizací.

V roce 2017 jsme otevřeli Národní informační a poradenské centrum ve výstavbě, ve kterém vás kompletně provedeme celým procesem stavby domu (včetně názorných ukázek použitých funkčních technologii) a vše vám vysvětlíme tak, aby váš projekt dopadl úspěšně.

Náš koncept

Vzhledem k rostoucí poptávce po stavbě svépomocí jsme se rozhodli nabídnout lidem zajímavější alternativu při stavbě rodinného domu s využitím naší logistiky. Pokud se rozhodnete postavit dům s námi, tak si budete moci ohlídat stavbu svého domu a dohlédnout si na kvalitu provedení a použitých materiálů.

Co tím získáte?

  • Provedeme vás stavbou domu od projektu přes výstavbu a vybavení domu až po kolaudaci
  • Kompletní instruktáž provádíme s použitím 3D modelu vašeho projektu
  • Naší prioritou je dodržet stanovenou cenovou nabídku před zahájením vlastní stavby

Rozhodli jste se stavět dům svépomocí?

V našem centru vás naučíme, jak ušetřit peníze a zároveň si úspěšně postavit dům svépomocí. První dům jsme postavili my za vás, takže budete vědět, jakých chyb se vyvarovat. Také se dozvíte, jak časově náročné budou konkrétní etapy výstavby.

Chcete postavit dům na klíč?

Jsme si vědomi, že mnozí klienti jsou zaneprázdnění nebo z jiných důvodů nemůžou provádět stavbu svépomocí. Naší prioritou v tomto řešení, tzn. s kompletní výstavbou domu na klíč, je dodržet stanovenou cenovou nabídku, která je pro každého investora klíčová a umíme v případě zájmu nabídnout výstavbu na klíč nebo dle přání investora jednotlivé dílčí etapy výstavby.

Neváhejte nás kontaktovat

Národní informační a poradenské centrum V Českých Budějovicích

Naše poradenské a informační centrum naleznete v prostorách areálu českobudějovického výstaviště v pavilonu D5.

V tomto centru je postavená stavba, na které se bude vše prezentovat.

Výstaviště České Budějovice

Výstaviště České Budějovice
Husova 523
370 01 ČB, hala D5

Kontaktní formulář

Poradenské a informační centrum České Budějovice